Tiger 900 Rally & GT Pro se slevou 30 000 Kč

Tiger 900 Rally & GT Pro 2023 s aktuálním zvýhodněním 30.000,- Kč…!!!

Univerzální, lehký a výborně ovladatelný adventure motocykl, jehož největší výhodou je spolehlivý a zábavný tříválcový motor, který vám poskytne dostatečný výkon a pružnost na silnici i v terénu. Oproti verzi GT Pro se budete díky většímu přednímu kolu a výšce cítit pohodlněji v terénu.
 
Motocykl Vám nabídne kapalinou chlazený tříválec s dvanácti ventily o obsahu 888 ccm a s výkonem 70 KW (95.2) při 8.750rpm. Motor nabídne 87 nm a je spojen s manuální 6st. převodovkou. Servisní interval je nyní nastaven na 10.000 km nebo jeden rok. Stroje váží kolem 200 kg a jsou vybaveny 20l nádrží.

Co se týká výbavy, Tiger 900 Rally & GT Pro disponují bohatou nabídkou již ve standardu. Jde například o barevný 7“ TFT displey, přední a zadní odpružení od japonské společnosti Showa, quickshifter, vyhřívané rukojeti, vyhřívaná sedla jezdce i spolujezdce, nastavitelnou výšku sedla o dva centimetry
, centrální stojan, řada jízdních režimů, tempomat, kryty rukou, kryt chladiče a motoru, LED přídavné světlomety a spoustu dalšího. Varianta Rally jako ta terénější má v základu i spodní padací rám a verze GT
 Pro zase disponuji elektronicky stavitelným zadním tlumičem, který je dostupný pouze pro tuto variantu.

Nyní na poslední skladové kusy běží akce s 30.000,- Kč zvýhodněním.
Aktuální cena bez slevy vychází za verzi Rally Pro 2023 od 405.000,- Kč včetně DPH.
S akčním cenovým zvýhodněním motocykl nyní vychází od 375.000,- Kč včetně DPH.

 
 
 
Zde máte odkazy, kde se dozvíte více zajímavostí ohledně řady Tiger 900.
 
Pokud Vás náš článek a prezentovaný stroj přesvědčily, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivit osobně u nás na prodejně. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
 
O aktuální dostupnosti daného modelu se informujte u Vámi vybraného dealera Triumph!