Nový Scrambler 1200

 

Triumph Scrambler 1200 přichází ve dvou provedeních, a to XC a XE. 

 

Obě varianty nabízejí širokou škálu technických úprav a moderních vymožeností. Výjimečný zážitek z jízdních vlastností stroje doplněný o komfortní pohodlí samotného jezdce. Především výbava modelu XE skutečně ohromuje. Vedle vyhřívaných rukojetí, tempomatu, bezklíčkového zapalování, šesti jízdních režimů, náklonového ABS a kontroli trakce (oboje nastavitelné včetně plného vypnutí) se uživatelé mohou nově těšit i na navigační pokyny propojené s telefonem ve spolupráci s Google Maps a na možnost připojení GoPro kamery přes bluetooth.

Nové Scramblery 1200 by mimo jiné mohli přilákat mladé aktivní jezdce, kteří se chtějí bavit a vyhledávají stylový, nezaměnitelný stroj přizpůsobený pro každý povrch.

První lukrativní kousky v naší pražské prodejně Triumph očekáváme během března 2019.

#1 -

#2 -

#3 -

#4 -

#5 -

#6 -

#7 -

#8 -

#9 -

#10 -

HISTORIE SCRAMBLINGU
 

V raných 60 letech byly motocykly Triumph v popředí nově vznikající scrambling scény díky jejich oslavované síle, výkonu a schopnostem.

Zjistěte, jak pověstná hbitost, přístup a ikonický styl Triumph motocyklů vedly k vývoji zcela nového Scrambleru 1200; zbrusu nového motocyklu, který bude definovat novou generaci scramblingu.