Novinky z Triumphu a sraz v září

 Novinky z Triumphu

Rádi bychom našim zákazníkům a zájemcům představili přehled týkající se této sezony. Pravidelně Vás budeme o novinkách informovat na našem webu v aktualitách nebo na facebookovém profilu.

Akce Tiger 1200

Vítěz ankety Motocykl roku 2023 v kategorie Adventure nyní se speciální slevou až 45 000 Kč z ceny motocyklu. Platí u skladových zásob pro všechna provedení, a to do konce září nebo vyprodání zásob.

Tiger 1200 GT Pro od 450 000 Kč s DPH
Tiger 1200 GT Explorer od 491 000 Kč s DPH
Tiger 1200 Rally Pro od 478 000 Kč s DPH
Tiger 1200 Rally Explorer od 518 000 Kč s DPH

Sekce ojetých motocyklů

V sekci ojeté motocykly na našem webu je pravidelně k vidění řada zajímavých strojů. Motocykly jsou většinou zakoupené v Triumph Praha včetně pravidelného servisu.

Nabídka ojetých motocyklů: https://www.triumphmoto.cz/motobazar/ 

Servisní motocykl

V nabité sezoně nemůžete sladit vytížený servis se svým kalendářem a odvzoem?! Využijte nabídku náhradního motocyklu dle Vaší potřeby. Nově lze v dealestvích využít servisní motocykl. V pražském servisu si lze zapůjčit starší model Street Triple za 400 kč/den nebo nově Tiger Sport 660 za 600 kč/den.

Demo jízdy

Většina modelů včetně novinek je pro tuto sezonu připravena a lze si domluvit svoji testovací jízdu. O aktuální nabídce a podmínkách se informujte u svého nejbližšího dealera. Triump Praha Vám nabídne stroje ze všech kategorií včetně novinky Street Triple 765 RS!

Přehled demo jízd Triump Praha na: https://www.triumphmoto.cz/aktuality/novinky/predvadeci-jizdy-pro-sezonu-2023/

Nová kolekce oblečení

Do dealerství Triumph na území ČR & SK dorazila nová kolekce oblečení. Těšit se můžete na nová barevná provedení i zcela nový design. Brzy k vidění i na našich e-shopech. 

Triumph sraz

Pravidelný Triumph sraz by se měl tradičně uskutečnit na začátku září, a to první sobotu 2. záři 2023. Po loňské návštěvě nového dealerství v Olomouci se tento rok o organizaci srazu podílí opět Triumph Hradec Králové a Praha. Sraz se bude konat na známém místě v Dolní Brusnice Hotel pod Zvičinou.